12V AC adapter replace Brookstone DUL25AF-120200 DUL25AF120200 power supply - FindPowerCord.com
  Loading... Please wait...
  • Image 1
  • Image 2
12V AC adapter replace Brookstone DUL25AF-120200 DUL25AF120200 power supply
SKU:
BGLD8671
Upgrade to Express Shipping at lowest cost.
Quantity:
Product Description
All products are new and fully-tested OEM equivalent replacement parts
Input voltage: 100V ~ 240Vac 50/60 Hz
Overload protection
Short circuit protection
Over temperature protection
Power saver configuration
100% HI-POT tested
100% cycling burn-in
Overload protection
Short circuit protection
Over temperature protection
Power saver configuration
100% HI-POT tested
100% cycling burn-in