12V AC power adapter replace Huntkey HKA04812040-7D Power Payless
  Loading... Please wait...
  • Image 1
  • Image 2
SKU:
PPMG100569
Upgrade to Express Shipping at lowest cost.
Product Description
12V AC power adapter replace Huntkey HKA04812040-7D power supply
Input voltage: 100V ~ 240Vac  50/60 Hz
Output: 12V 3.9~4A Up to 48 Watts
All products are new and fully-tested OEM equivalent replacement parts
Overload protection
Short circuit protection
Over temperature protection
Power saver configuration
100% HI-POT tested
100% cycling burn-in
Overload protection
Short circuit protection
Over temperature protection
Power saver configuration
100% HI-POT tested
100% cycling burn-in
Warranty Information
Brand new 12V AC power adapter replace Huntkey HKA04812040-7D power supply with 30 days money back guarantee and free shipping .