6V AC / DC power adapter for Sony ICFCD1000 Clock-CD/Radio - FindPowerCord.com
  Loading... Please wait...
  • Image 1
  • Image 2
6V AC / DC power adapter for Sony ICFCD1000 Clock-CD/Radio
SKU:
BGLD5886
Upgrade to Express Shipping at lowest cost.
Product Description
All products are new and fully-tested OEM equivalent replacement parts
Input voltage: 100V ~ 240Vac 50/60 Hz
Overload protection
Short circuit protection
Over temperature protection
Power saver configuration
100% HI-POT tested
100% cycling burn-in
Overload protection
Short circuit protection
Over temperature protection
Power saver configuration
100% HI-POT tested
100% cycling burn-in